Na tandemie się nie kończy- kursy spadochronowe AFF

Gwarantujemy, że u większości osób na skoku w tandemie się nie skończy. Dużo osób po takiej przygodzie nie może zapomnieć towarzyszących wtedy emocji i niezapomnianych wrażeń. Wszystkim, „tandemowcom” dziękujemy za to, że byli z nami i zapraszamy po więcej, bo takie przygody wcale nie muszą się szybko kończyć.

Żądnym wrażeń oferujemy szkolenia spadochronowe AFF. Są to szkolenia dla osób, które marzą o przygotowaniu się do samodzielnego spadochronowego skoku. Nasze szkolenia przygotowują zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Są również w pełni bezpieczne i jednocześnie niezwykle efektywne.

Szkolenie porusza najważniejsze kwestie dotyczące samodzielnego skoku, takie jak: przebieg skoku, właściwe pilotowanie i lądowanie, zapoznanie się z budową spadochronowego kompletu oraz sytuacje niebezpieczne i sposoby radzenia sobie z nimi.

Po odbytym szkoleniu przychodzi czas na samodzielny pierwszy skok. Nasi studenci mają wtedy asekurację w postaci dwóch doświadczonych instruktorów. Jeden z nich przekazuje studentowi AFF niezbędne informacje i polecenia, a drugi pełni rolę asekuracyjną i pomaga przygotować odpowiednią sylwetkę w momencie spadania i otwierania się spadochronu.

Cały kurs jest zwieńczony egzaminem potwierdzającym zdobytą wiedzę i umiejętności. Od momentu egzaminu jesteście już pełnoprawnymi skoczkami, oczywiście w pełni samodzielnymi.

Wszystkich chętnych zapraszamy do nas. Z przyjemnością pomożemy Wam zrealizować marzenia o lataniu!