Wakacyjna pora doskonałym czasem na spełnianie marzeń

Dla niektórych życie zaczyna się po 30-stce, a dla niektórych na wysokości 4000 tysięcy metrów. Dokładnie na takiej wysokości pomagamy Wam spełniać marzenia, przezwyciężać swój strach i odnajdywać siebie.

Zbliża się lato. Czas wakacji, uciechy, odpoczynku i niezapomnianych wspomnień. Jeśli chcesz przeżyć przygodę życia, albo podarować niecodzienny prezent bliskiej osobie to trafiłeś pod dobry adres. W swojej ofercie mamy skoki tandemowe i szkolenia AFF, które umożliwią każdemu samodzielne spadochronowe skoki. Na dobry początek wystarczy tandem, jeśli będzie Wam mało, zawsze możecie wrócić po więcej!

Wakacyjną porą coraz więcej osób decyduje się skoczyć w tandemie, ale bez kombinezonów. Wasza wyobraźnia i nasz profesjonalizm gwarantują nasz wspólny sukces.

Jeśli masz ochotę wrócić do swoich wspomnień w każdej chwili to umożliwimy ci to. Oferujemy możliwość zakupienia skoku w tandemie razem z opcją videorejestracji. Nie będzie już potrzeby opowiadania znajomym i rodzinie jak fajnie się skakało- będą mogli zobaczyć to sami i mamy nadzieję, że pozazdroszczą ci tej niecodziennej rozrywki.

Jeśli to czytasz to na pewno nie trafiłeś tutaj przez przypadek. Masz jakieś pytania, albo wątpliwości? Pytaj śmiało i pamiętaj, lato nie trwa cały rok.