Skaczesz w tandemie pierwszy raz? Wykup wideorejestrację!

news on 29 May , 2016

Jeżeli dopiero pierwszy raz chcesz wziąć udział w skoku tandemowym, pomyśl o dokupieniu do niego wideorejestracji – dzięki niej możesz zyskać wyjątkową pamiątkę na lata!

Wideorejestracja pozwala na uzyskanie wyjątkowych zdjęć i fotografii ze swojego wyczynu – jako że materiały zbierane są przez dodatkowego skoczka, nie ma mowy o nudnych ujęciach, na których nie będziesz widoczny. Nasi skoczkowie stosują wyłącznie profesjonalne kamery HD, które montowane są na kaskach, dlatego też przygotowywane przez nas zdjęcia i filmy nie tylko prezentują się spektakularnie, ale również są ustabilizowane. Masz pewność, że będą najwyższej jakości.

Kręcenie filmów dla naszych klientów zaczynamy jeszcze przed wyskokiem, a kończymy na lądowaniu. W ten sposób otrzymujesz u nas wyjątkowy reportaż ze swojego wyczynu i możesz od razu pochwalić się nim przed znajomymi, ponieważ materiały przekazujemy już w około pół godziny po skoku.

Cena wideorejestracji to 250 złotych doliczane dodatkowo do ceny skoku z 3000 lub 4000 metrów. Gdy zależy ci na fantastycznej pamiątce, warto ją wykupić!

skok tandemowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *