Skaczesz w tandemie pierwszy raz? Wykup wideorejestrację!

Jeżeli dopiero pierwszy raz chcesz wziąć udział w skoku tandemowym, pomyśl o dokupieniu do niego wideorejestracji – dzięki niej możesz zyskać wyjątkową pamiątkę na lata!

Wideorejestracja pozwala na uzyskanie wyjątkowych zdjęć i fotografii ze swojego wyczynu – jako że materiały zbierane są przez dodatkowego skoczka, nie ma mowy o nudnych ujęciach, na których nie będziesz widoczny. Nasi skoczkowie stosują wyłącznie profesjonalne kamery HD, które montowane są na kaskach, dlatego też przygotowywane przez nas zdjęcia i filmy nie tylko prezentują się spektakularnie, ale również są ustabilizowane. Masz pewność, że będą najwyższej jakości.

Kręcenie filmów dla naszych klientów zaczynamy jeszcze przed wyskokiem, a kończymy na lądowaniu. W ten sposób otrzymujesz u nas wyjątkowy reportaż ze swojego wyczynu i możesz od razu pochwalić się nim przed znajomymi, ponieważ materiały przekazujemy już w około pół godziny po skoku.

Cena wideorejestracji to 250 złotych doliczane dodatkowo do ceny skoku z 3000 lub 4000 metrów. Gdy zależy ci na fantastycznej pamiątce, warto ją wykupić!

skok tandemowy