Szkolenie AFF w 6 skokach!

news on 25 May , 2015

Marzysz o tym, aby skakać ze spadochronem samodzielnie? Mamy dla ciebie świetną propozycję! Zapraszamy na szkolenia AFF do naszej szkoły spadochronowej Skydive!

Z nami nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz do skakania samemu – nasi doświadczeni instruktorzy zawsze są do twojej dyspozycji i pomogą ci w zdobyciu cennej wiedzy i umiejętności w skakaniu ze spadochronem z opóźnionym otwarciem czaszy. Teraz całą procedurę skoków skracamy tylko do 6!

To możliwe dzięki naszej nowej ofercie AFF PLUS – to szkolenie AFF, które prowadzone jest nie tylko w naszej strefie pod Włocławkiem, ale również w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. Dzięki temu uczestnicy szkolenia mogą jeszcze szybciej zakończyć szkolenie – nawet we jeden weekend. Początkowe zajęcia prowadzone w tunelu aerodynamicznym to najlepsze przygotowanie – bezpiecznie i pod okiem instruktora studenci otrzymują pomoc w utrzymaniu właściwej sylwetki i ćwiczą otwieranie spadochronu, a także niektórego rodzaju ewolucje w powietrzu. W ten sposób są kompleksowo przygotowani do skoku odbywającego się z samolotu, co pozwala nam na skrócenie całej procedury tylko do 6 skoków łącznie. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy otrzymują niezbędne dokumenty, w tym certyfikaty i książeczki skoczka, które otwierają drogę do dalszego zbierania doświadczeń jako skoczek spadochronowy.

Zapraszamy do wejścia na naszą stronę i sprawdzenia oferty szkoleń AFF – warto rezerwować je już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Czekamy na wszystkich amatorów skakania ze spadochronem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *