Szkolenie AFF w 6 skokach!

Marzysz o tym, aby skakać ze spadochronem samodzielnie? Mamy dla ciebie świetną propozycję! Zapraszamy na szkolenia AFF do naszej szkoły spadochronowej Skydive!

Z nami nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz do skakania samemu – nasi doświadczeni instruktorzy zawsze są do twojej dyspozycji i pomogą ci w zdobyciu cennej wiedzy i umiejętności w skakaniu ze spadochronem z opóźnionym otwarciem czaszy. Teraz całą procedurę skoków skracamy tylko do 6!

To możliwe dzięki naszej nowej ofercie AFF PLUS – to szkolenie AFF, które prowadzone jest nie tylko w naszej strefie pod Włocławkiem, ale również w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. Dzięki temu uczestnicy szkolenia mogą jeszcze szybciej zakończyć szkolenie – nawet we jeden weekend. Początkowe zajęcia prowadzone w tunelu aerodynamicznym to najlepsze przygotowanie – bezpiecznie i pod okiem instruktora studenci otrzymują pomoc w utrzymaniu właściwej sylwetki i ćwiczą otwieranie spadochronu, a także niektórego rodzaju ewolucje w powietrzu. W ten sposób są kompleksowo przygotowani do skoku odbywającego się z samolotu, co pozwala nam na skrócenie całej procedury tylko do 6 skoków łącznie. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy otrzymują niezbędne dokumenty, w tym certyfikaty i książeczki skoczka, które otwierają drogę do dalszego zbierania doświadczeń jako skoczek spadochronowy.

Zapraszamy do wejścia na naszą stronę i sprawdzenia oferty szkoleń AFF – warto rezerwować je już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Czekamy na wszystkich amatorów skakania ze spadochronem!