Rekord Polski 100-Way – Klatovy

Są takie dni, z których może być dumny każdy skoczek spadochronowy. Jednym z nich był czas od 11 do 14 sierpnia 2015 roku, a dokładnie 13 sierpnia, kiedy to udało nam się wspólnymi siłami pobić Rekord Polski 100-Way w miejscowości Klatovy!

To właśnie tego pamiętnego dnia 100 skoczków spadochronowych ustanowiło nowy rekord naszego kraju w dyscyplinie BIG-WAY, czyli w tworzeniu dużych powietrznych formacji. Udało się po 9 próbach – to właśnie wtedy setka naszych spadochroniarzy stworzyła podniebną figurę w biało-czerwonych barwach. Przekroczenie wyjątkowej liczby 100 skoczków to wyczyn godny wspomnienia, ale to nie wszystko. Pobijając rekord, Polska stała się ósmym krajem na świecie, któremu udało się dołączyć do ekskluzywnego klubu 100-Way. Dotychczas udało się to tylko takim krajom jak Wielka Brytania, Niemcy Rosja, Francja, Brazylia, Kanada oraz Australia.

Rekord Polski 100-Way Klatovy to był naprawdę niezapomniany czas – pozdrawiamy wszystkich, którzy brali udział w pobijaniu rekordu i mamy nadzieję na jeszcze więcej w przyszłości!