Rekord Polski FS 2015 – pobijamy rekord polski w największej formacji!

Rekord Polski FS 2015W 2015 roku w sierpniu, a dokładnie 11-14 sierpnia 2015 roku zapraszamy wszystkich na kolejny Rekord Polski FS 2015 – będziemy starali się pobić rekord polski w tworzeniu największej formacji podczas swobodnego spadania. Impreza będzie miała miejsce w czeskiej miejscowości Klatovy – to tutaj razem zrobimy coś niezwykłego!

Na stronie internetowej www.bigways.pl już teraz możecie znaleźć więcej informacji o wydarzeniu, a także o naszych poprzednich imprezach spadochronowych z serii Rekord Polski FS. Pod adresem: http://www.bigways.pl/regulamin_rekordpl_2015.pdf znaleźć można aktualny regulamin Rekordu Polski FS 2015.

Dla tych skoczków, którzy planują podróż z Warszawy, przygotowaliśmy transport autokarem. Informacje na temat terminu wyjazdu zostaną przedstawione w późniejszym terminie. Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie i w portalach społecznościowych, w których regularnie zamieszczamy wiadomości dotyczące planowanego wydarzenia.

Zapisy na Rekord Polski FS 2015

Pod adresem: http://www.bigways.pl/RekordPolski2015/big_way_register/rekord_polski/ dostępny jest formularz rejestracyjny. Należy w nim wpisać dane o sobie, swoje uprawnienia, doświadczenie, preferowane pozycje w formacji i inne dane.

W przypadku jakichkolwiek pytań, na których odpowiedzi nie zostały zawarte w regulaminie i na stronie internetowej wydarzenia, prosimy o skontaktowanie się z nami. Przekażemy wszystkie informacje, które są potrzebne.

Rekord Polski FS w poprzednich latach

Imprezę organizujemy już od kilku lat, ale ciągle mamy ochotę na więcej. Pierwszy rekord Polski ustanowiliśmy w Michałkowie w 2008 roku. Spotkaliśmy się później jeszcze kilka lat pod rząd, by pobijać go znowu. Teraz kolejny raz mamy ochotę na to, żeby pobić rekord Polski, dlatego w 2015 roku mamy nadzieję, że będziecie towarzyszyli nam tłumnie. Zachęcamy już teraz do dokonania rejestracji internetowej – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego im szybciej dokonasz rejestracji, tym lepiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu – razem pobijemy rekord Polski!