Sezon się zbliża – zarezerwuj swój skok teraz!

Wiosna tuż-tuż, dlatego jeżeli chcesz spełnić w tym roku swoje postanowienie o skoku spadochronowym w tandemie albo o wzięciu udziału w szkoleniu AFF, by nauczyć się skakać samodzielnie, nie czekaj! Już teraz możesz zarezerwować najbardziej dogodny dla ciebie termin w naszej szkole Skydive, aby mieć pewność, że będziemy na ciebie czekali wyznaczonego dnia, aby spełnić twoje marzenia o podniebnym locie.

Skoki spadochronowe są najsmaczniejsze wtedy, gdy pogoda dopisuje, dlatego warto zarezerwować swój termin w okresie wiosny oraz lata. To wtedy słońce świeci, temperatura jest wysoka, a ryzyko odwołanych skoków z powodu załamania się pogody jest niższe. Poza tym na pewno będziesz mieć wtedy wyjątkowe zdjęcia i filmy w wyjątkowej aurze – z pewnością będą wspaniała pamiątką na długie lata.

Nie czekaj i już teraz wejdź na naszą stronę internetową Skydive i wybierz dla siebie termin skoku. A może chcesz zrobić komuś udany upominek w postaci skoku tandemowego? Zrób to jeszcze dzisiaj – nasza strona pozwala na rezerwację 24/7!