Skoki spadochronowe

Skoki spadochronoweMarzysz o skoku spadochronowym? W naszej szkole Skydive to nic trudnego – nie musisz posiadać specjalnej kondycji, zdrowia czy nawet wypchanego portfela. Po prostu wybierz taką ofertę, która ci odpowiada, a potem wykonaj rezerwację online.

Co warto wiedzieć o Skydive?

Jesteśmy ekspertami, gdy chodzi o skoki spadochronowe. Z pasji postanowiliśmy założyć naszą szkołę, aby lataniem w przestworzach zarażać także innych.

Nasza szkoła spadochronowa Skydive zatrudnia najlepszych polskich instruktorów. Jako nieliczni instruktorzy z Polski systematycznie organizujemy wyjazdy do Stanów Zjednoczonych, gdzie trenujemy zarówno w tunelach aerodynamicznych pod opieką instruktorów – tych najlepszych na świecie, jak i podczas skoków w Arizonie, Kalifornii czy na Florydzie.

Jesteśmy także organizatorami licznych ogólnopolskich imprez lotniczych, między innymi Rekordów Polski Największej Formacji Spadochronowej czy też zawodów w akrobacji zespołowej.

Dodatkowo, aby zagwarantować naszym uczniom stałe doskonalenie umiejętności współpracujemy z instruktorami z innych krajów – ekspertami różnych typów dyscyplin spadochronowych.

Gdzie skaczemy?

Nasza baza to lotnisko Kruszyn znajdujące się pod Włocławkiem. Dzięki centralnej lokalizacji jest łatwo osiągalne dla naszych klientów z całej Polski. Strefa jest doskonale przygotowana – to nie tylko rozległy i bezpieczny teren dla skoczków spadochronowych, ale również idealne miejsce do prowadzenia szkoleń. Czekają miejsca noclegowe, bar, sala wykładowa, a także jedyny w Polsce tor wodny do Canopy Piloting.

Również nasze usługi świadczymy w dwóch innych lokalizacjach – na lotnisku w Kamieniu Pomorskim pod Opolem, a także w Przasnyszu w województwie mazowieckim.

Sprzęt z najwyższej półki

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, dlatego stosujemy tylko wysokiej klasy sprzęt. Nasza szkoła spadochronowa dysponuje najnowocześniejszym sprzętem firm takich jak United Parachute Technologies, Performance Designs czy Cypres. Nasze spadochrony wyposażone są w automaty AAD. Do skoków tandemowych wykorzystujemy sprzęt Sigma firmy UPT.

Jako jedyni w Polsce do skoków spadochronowych wykorzystywanemu dwusilnikowy samolotu turbośmigłowego L-410 Turbolet. To najwygodniejszy samolot do skoków. Jest pilotowany przez naszych doświadczonych pilotów.

Co oferujemy?

Nasza oferta włącza w szczególności skoki tandemowe i szkolenia AFF. Każdy może u nas znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Skoki tandemowe to skoki odbywające się wspólnie z naszym instruktorem – jest on odpowiedzialny za kwestie bezpieczeństwa i pilotażu. Skoki w tandemie są doskonałe dla każdego, kto chciałby spróbować swojego szczęścia w przestworzach – na początku to 30-60 sekund swobodnego spadania z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę, a potem kilka minut szybowania i podziwiania okolicy z lotu ptaka.

Szkolenia AFF oferujemy dla tych, którzy chcieliby nauczyć się skoków samodzielnie. Szkolenia te dzielą się na część teoretyczną i praktyczną i po ich zakończeniu uczeń może starać się o licencję samodzielnego skoczka. Zapewniamy gruntowną naukę, także w trybie ekspresowym dla tych, którym zawsze się spieszy.

Dodatkowo dysponujemy zaawansowanym sprzętem przeznaczonym do nagrywania skoków spadochronowych. Dzięki temu możesz mieć wspaniałą pamiątkę po swoim skoku w tandemie, ale również na podstawie nagrań analizujemy techniki skoku, co pomaga nam w lepszym nauczaniu.

Jeżeli chcesz skoczyć, nie czekaj dłużej – możesz zarezerwować dogodny dla siebie termin nawet teraz na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że to także świetny pomył na upominek, dlatego nie czekaj dłużej i już teraz wykonaj rezerwację. Zapraszamy na skydive.pl!