Szkolenia spadochronowe AFF w Warszawie

Szkolenia AFF to najlepszy wstęp do samodzielnego skakania ze spadochronem. Teraz w Skydive przygotowaliśmy świetną ofertę dla tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę – szkolenia spadochronowe AFF w Warszawie obejmujące teorię. Dzięki temu nie musisz już dojeżdżać na szkolenie teoretyczne do naszej bazy mieszczącej się w Kruszynie pod Włocławkiem.

Szkolenia teoretyczne AFF prowadzimy w Warszawie 1 raz w miesiącu. Zgodnie z kalendarzem są to szkolenia 3-dniowe, podczas których każdy ich uczestnik może dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne do teoretycznego przygotowania do wykonania skoku spadochronowego.

Czas trwania szkolenia teoretycznego AFF to 8 godzin obejmujących wykłady i ćwiczenia. Zajęcia trwają przez weekend w komfortowych salach szkoleniowych w Warszawie. Szkolenie praktyczne prowadzimy wyłącznie w naszej głównej bazie – Kruszyn pod Włocławkiem. Są to także szkolenia prowadzone weekendowo, które obejmują 7 skoków z 4000 metrów, z czego 2 skoki z dwoma instruktorami i 5 skoków z jednym instruktorem. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszej nowej oferty – szkoleń AFF PRO, które obejmują także zajęcia prowadzone w tunelu aerodynamicznym.

Tematyka szkoleń teoretycznych AFF

Głównym zadaniem szkolenia teoretycznego AFF jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat obsługi spadochronu, techniki skoku AFF, sterowania spadochronem, lądowania, a także zasad bezpieczeństwa w trakcie lotu i przy lądowaniu.

Czego uczą szkolenia teoretyczne AFF:

  • budowy i działania sprzętu spadochronowego

  • uzyskania stabilnej pozycji niezbędnej do bezpiecznego otwarcia czaszy spadochronu

  • wykonywania obrotów kontrolowanych w celu zmiany kierunku spadania

  • szybkiego przemieszczania się w wybranym kierunku

  • kontroli wysokości lotu przy swobodnym spadaniu

  • prawidłowego manewrowania z użyciem spadochronu

  • zasad bezpiecznego lotu i lądowania w strefie

  • postepowania w sytuacjach awaryjnych

Zachęcamy do wejścia na stronę naszej szkoły spadochronowej Skydive i zapoznania się z terminami szkoleń teoretycznych AFF w Warszawie. Zapraszamy do zapisów – wolne miejsca szybko się kończą!