Tandemem nad morzem – skoki w Gdańsku!

Wybierasz się latem nad morze? To okazja, żeby skoczyć w tandemie i przeżyć niecodzienną przygodę, podziwiają wspaniałe widoki! Zapraszamy już teraz do rezerwowania skoków tandemowych odbywających się z naszą szkołą spadochronową Skydive w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku – nie możesz przegapić takiej okazji!

Czekamy na ciebie od 15 do 23 sierpnia – przez 9 dni będziemy organizowali skoki tandemowe właśnie w tym malowniczym mieście. To jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przy skoku tandemowym zobaczyć morze z lotu ptaka!

Do dyspozycji będzie nasza profesjonalna kadra i duży samolot. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i komfort skakania, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Weź swoją rodzinę i znajomych i razem przeżyjcie niezapomniane momenty. Skoki organizujemy z wysokości 4000 metrów, co gwarantuje aż 60 sekund swobodnego spadania i niezwykłych emocji pełnych adrenaliny.

Zapraszamy już teraz na naszą stronę internetową Skydive do dokonania rezerwacji skoków tandemowych w Gdańsku. Nie czekaj – liczba miejsc jest ograniczona. Wykonaj rezerwację już teraz!